top of page
insankaynaklari22.jpg

İnsan Kaynakları Politikamız

Seçme ve Yerleştirme

Eğitim ve Gelişim

İnsan faktörü bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biridir.

 

Teleset Group İnsan Kaynakları olarak, yetenekli ve başarılı kişileri bünyemize katma ve gelişmelerine katkı sağlayarak uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.
Çalışanlarımızın aidiyetlik duygusunu yaşayarak, Teleset Group Ailesinin bir üyesi, bir parçası olduğunun farkındalığını hissetmeleri temel ilkemizdir.

Seçme ve Yerleştirme

Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar sayesinde kalıcı olmayı hedefleyen ve başarılı kişiler istihdam edilir.
Açık pozisyonlara yönelik gazetelerde, internette ve kariyer sitelerinde ilanlar çıkarak adaylara ulaşıyoruz, verilen ilanlar dışında genel başvuru yolu her dönem açıktır.
Personel Seçme ve Yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.
İnsan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar.

Eğitim ve Gelişim

Teleset Group olarak, öncelikli hedefimiz; globalleşmeyi, değişimi, gelişimin getirilerini ve teknolojiyi sürekli izleyen, bütün bunları işine yansıtarak şirketini ileriye taşıyacak, farklılık yaratan çalışan, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmektir.
Eğitim planlarımız, çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere oluşturulmaktadır.
Şirketimize yeni katılan personel, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren Teleset Group Oryantasyon Prosedürü çerçevesinde işe uyum eğitimlerine tabi tutulur.
Organizasyonun her seviyesindeki çalışanlara organizasyonel gereksinimler, şirket hedefleri, bireysel hedefler ve çalışanın kişisel gelişim ihtiyaçları doğrultusunda şirket içi ve dışı eğitim programları uygulanır.
Teleset Group, bağlı şirketlerinin devamlılığını sağlamak amacıyla en iyi insan gücünü istihdam etmek, eğitim programları ile de gelişim ve ilerlemelerine imkan tanımak amacıyla eşit fırsatlar yaratmaktır.

bottom of page