top of page
kariyer22.jpg

Kariyer

Teleset Group olarak hem bugünkü başarımızın devamını sağlamak, hem de gelecekteki başarımızı garanti altına almak, aynı zamanda da insan kaynağını potansiyeli doğrultusunda değerlendirebilmek amacıyla bir Gelişim ve Kariyer Planlama sistemi uygulamaktayız.
Bu sistem sayesinde İnsan Kaynağımız düzenli olarak yetenekleri ve yetkinlikleri bazında değerlendirilmekte olup, şirketimizin gelecek nesil yöneticilerini oluşturacak potansiyelde olduğuna inanılan kişilerin gelişim ihtiyaçları, özel olarak takip edilen eğitim ve geliştirme programlarıyla adreslenmektedir.
Çalışanların kariyer planları şirket stratejileri, gelecek planları ve ileriye dönük ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilir. Bu planlama kişisel ve organizasyonel ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir.
Değerlendirmeler, kişilere yönelik değil işlere yönelik olarak yapılır. Çalışanların kariyerleri performansları doğrultusunda şekillenir. Pozisyonlar arası geçişler, şirket kuralları doğrultusunda gerçekleşir.

Staj Olanakları

Teleset Group ve bağlı şirketlerinde Çıraklık Eğitim Merkezi /Ticaret / Endüstri Meslek Lisesi ve Üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlanır.Şirketimiz, Üniversite ve meslek liselerinde öğrenim gören öğrencilerin, teorik olarak öğrendikleri bilgileri uygulamada da gözlemleyerek ve katılımcı olarak pekiştirmelerini sağlamak amacı ile staj imkanı sağlamaktadır.Üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda Teleset Group çatısı altındaki şirketlerimize kazandırmak sistemin temel amacıdır.

kariyernet-logo.jpg
bottom of page