top of page
bg1-2.jpg
tlst1_edited.png

Teleset Elektromekanik kendi bünyesinde 4 farklı ürün grubu üretimi ile faaliyetlerini Manisa ve Çerkezköy tesislerinde 60.000m2 kapalı alanda gerçekleştirmektedir.

Kablo gruplama ve elektromekanik montaj işletmemiz dünya standartlarında, kapsamlı ve modern makine parkı, konusunda uzman personeliyle; özel ve yalın kablo gruplarından en yoğun kablo ağacı entegrasyonuna kadar çok geniş bir yelpazede yüksek kaliteli kablo grupları üretir.

 

Borulu imalat işletmesi buzdolabı ve derin dondurucularda kullanılan kondanser ve çevre ısıtıcılarını son teknoloji üretim prosesleriyle, yüksek ölçü hassasiyeti ve verimlilikle üretmektedir.

Kalıphane tesisimiz uzman kadrosu, güncel CAD-CAM yazılımları, ileri teknoloji ve kapsamlı makine parkıyla manuel, prograsif ve transfer hat kalıpları tasarlamakta ve üretmektedir. Metal parça içeren her yeni ürün projesinde ihtiyaçlara paralel olarak prototip aşamasından seri imalata kadar tüm süreçlerde müşterilere teknik destek verilmektedir. Kalıp tasarımlarında üretim prosesleri, orijinal tasarımın bütünlüğü, malzeme ve zaman verimliliği göz önünde bulundurulmakta ve müşterilere kusursuz, yüksek performanslı çözümler sunulmaktadır.

Preshane işletmemiz müşteri talepleri doğrultusunda çok küçük ve basit parçalardan büyük ve karmaşık parçalara kadar geniş bir yelpazede metal parça üretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Üretimlerinde 40 ton ile 500 ton arası kapasitelerdeki robot transfer hatları, eksantrik ve hidrolik presleri içeren geniş makine parkuru kullanılmakta, böylece son derece güvenli üretim prosesleriyle yüksek ölçü hassasiyeti ve verimlilik garanti altına alınmaktadır.

metalsan-slide5.jpg
teleset1.jpg
karpek1.png

Tesisimiz Manisa lokasyonunda 5.000m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Hızlı ve yüksek kaliteli servisi ve deneyimli kadrosu ile değişen müşteri ihtiyaçlarına uygun, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarda çözümler sunan Karpek, strafor paketleme sektöründe lider firmalardan biridir. Müşterilerine yüksek üretim kapasitesi ve geniş makine parkuru ile hizmet veren Karpek ürünleri çok geniş bir yelpazede ambalaj sektöründe, ısı yalıtımında ve dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.Toplam üretim tonajının %10’u geri dönüştürülmektedir.

strafor-940x400.jpg
bottom of page